Pro dospělé

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, jste týmový hráč a chcete si vyzkoušet nějaký model vyrobit, zavolejte a domluvíme se na výrobě a termínu zhotovení. (Na termín může přijít z kapacitních důvodů max. jen 5 lidí).

K úplné rezervaci termínu je nutné zaplacení materiálního a energetického poplatku v dané, předem domluvené výši. Pak už stačí váš um, dobrá nálada a dostavit se do naší dílny, kde se společně pustíme do práce.

Výroba rozhodně nebude snadná, možná bude i bolet, ale garantuji všem, že na konci si každý odnese nejenom spoustu zážitků, ale i vlastnoručně vyrobený model.

Máte nějaký tip na model, hračku, či skutečný pracovní stroj, který jste někde viděli a který byste si rádi udělali a vaše možnosti to nedovolují? I s vašim nápadem jste u nás vítáni. Stačí mne kontaktovat a já vše připravím na to, aby jste si model mohli vyrobit a odnést domů.

Chcete manželovi, či příteli udělat radost nevšedním dárkem? Kupte a darujte mu náš pracovní voucher. Jistě ho tím potěšíte a minimálně na dopoledne si od něho odpočinete.

Kontaktujte mne na:

Email: ceeda@seznam.cz

Tel: 777 590 495

 

Zkuste si Vy sami navrhnout termín a hračku a nic už nebrání tomu, abychom se v dílně potkali a zkusili vybranou hračku vyrobit.

Zde vám nabízím několik možností výroby dle šablony: