PŘÍBĚHY HRAČEK

I NAŠE DŘEVĚNÉ HRAČKY MAJÍ SVŮJ PŘÍBĚH …

Vážení návštěvníci stránek, příznivci dřevěných hraček a milovníci výrobků ze dřeva …

Vítejte na mých stránkách, v mém dřevěném království. Rád bych vás zde provedl a ukázal co nejvíce, co ve své dílně vymýšlím a vyrábím ze dřeva.

NĚCO Z HISTORIE …

Firmu na výrobu dřevěných hraček jsem založil se svým otcem v roce 2005 jako reakci na jeho propuštění z práce. O tom, že budeme pracovat se dřevem, jsme měli jasno už od začátku. Oba jsme měli rádi dřevo a s taťkovou manuální zručností jsme začali navrhovat a vyrábět své první hračky. Ty se už po prvním uvedení na trhu líbily natolik, že na základě podmětů našich zákazníků, se naše řada hraček začala rychle rozrůstat. Už v roce 2007 jsme vyráběli více jak 130 druhů dřevěných hraček . V současnosti vyrábíme asi 90 druhů hraček.

Dovolte mi, abych Vám touto cestou ukázal některé naše nejprodávanější hračky spojené s jejich příběhem. Vlevo vždy vidíte obrázek, který jsem si našel jako vzor na internetu a vpravo hotový výrobek.

VOJENSKÉ HRAČKY

Každý malý kluk si alespoň jednou za život zahraje na vojáky. Některým se splní jejich klukovský sen a stanou se profesionálními vojáky, jejíchž nedílnou součástí je i vojenská technika. Tanky, obrněná vozidla, terénní jeepy, bojová letadla či helikoptéry. Také já jsem si splnil alespoň částečný sen, kdy jsem navrhl a vytvořil kolekci, která tyto dřevěné vojenské nádhery obsahuje. Mnohé manželky a maminky nad těmito hračkami kriticky pokývají hlavou, ale srdce tatínků a kluků skutečně zapějí. Jsou to naše nejprodávanější hračky celé naší dřevěné kolekce.

Americký tank M1A1 Abrams

Koupit v našem e-shopu

Sd.kfz 234-2 puma

                                                                                             Koupit v našem e-shopu

MĚSTSKÉ DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

Návrh našeho zákazníka z Brna udělat model staré brněnské šaliny se mi velice zamlouval. Historickou tramvaj jsem ve své kolekci ještě neměl a byla to první veliká výzva ohledně skutečného modelu. Tento model se stal jedním z nejpěknějších dárků, které se dají použít skutečně při každé příležitosti. Hned na to následovala naše nejrozšířenější tramvaj Tatra T3, trolejbus Škoda 14Tr, retrobus Škoda 706 RTO Lux, které si jako firemní předměty objednaly dopravní podniky po celém českém území.

Brněnská historická tramvaj Brožík-Křižík

     

Koupit v našem e-shopu

tramvaj Tatra T3

       

                                                                                              Koupit v našem e-shopu

Trolejbus Škoda 14Tr

                               

                                                                                Koupit v našem e-shopu

PARNÍ LOKOMOTIVY S VAGÓNY

Železnice nepřestane nikdy lákat své fanoušky na ladné tvary svých lokomotiv a vagónů z nichž sálá historie. Příznivců železničních modelů a malých železnic je stále více a více a také naše hračky se železniční tématikou snad nikdy nevyjdou z obliby. Všechno začalo první konkrétní objednávkou našeho zákazníka, Jindřichohradecké úzkokolejné dráhy. Po zdárném představení setu lokomotivy s osobním vagónem, následovala parní lokomotiva s tendrem, a nakonec na přání našeho zákazníka z Německa, set velké parní lokomotivy s nákladním vagónem pro cukrovinky. Tyto sady lokomotiv s vagóny udělají radost nejen velkým sběratelům, ale i dětem, kteří si do prostorných vagónů můžou naložit svůj vlastní náklad.

Jindřichohradecká úzkokolejná železnice

                         

 

 

Líbí se Vám mé stránky? Znáte naše hračky nebo zajímá Vás něco o návrzích a výrobě našich hraček? Podělte se prosím o své poznatky a zkušenosti s našimi výrobky. Rád v BLOGU zveřejním vaše dojmy, popř. přidám i fotografie, jestli mi nějaké pošlete. Napište mi na info@vasehracka.cz a já Vám rád zodpovím všechny vaše dotazy. Mějte pěkný den.