Workshopy pro dospělé

Jestliže Vás tato nabídka zaujala, jste týmový hráč a chcete si vyzkoušet model vyrobit, pak už stačí jen vyplnit formulář a odeslat.

Následně vám zašleme instrukce k vámi vybranému termínu na daný model hračky (na termín může přijít z kapacitních důvodů jen 5 lidí).

K úplné rezervaci termínu je nutné zaplacení materiálního a energetického poplatku v dané výši.

Zde v budoucnu naleznete nabídku možných termínů
a vyberete si model kliknutím na kalendář.

Pak už stačí váš um, dobrá nálada a dostavit se do naší dílny, kde se společně s kolegy pustíme do práce.
Výroba rozhodně nebude snadná, možná bude i bolet, ale garantuji všem, že na konci si každý odnese nejenom spoustu zážitků, ale i vlastnoručně vyrobený model. A kdo ví, možná i nové kamarády.

 

Máte nějaký tip na model, hračku, či skutečný pracovní stroj, který jste někde viděli a který byste si rádi udělali a vaše možnosti to nedovolují? I s vašim nápadem jste u nás vítáni. Stačí mne kontaktovat a já vše připravím na to, aby jste si model mohli vyrobit a odnést domů.

 

Chcete manželovi, či příteli udělat radost nevšedním dárkem? Kupte a darujte mu náš pracovní voucher. Jistě ho tím potěšíte a minimálně na dopoledne si od něho odpočinete.

Nevyhovují vám dané termíny?

Zkuste si Vy sami navrhnout termín a hračku. Jestliže se daný termín naplní, nic nebrání tomu, abychom se v dílně potkali a zkusili vybranou hračku vyrobit.